Fiskalinis blokas ASFA 100 Padidinti

Fiskalinis blokas ASFA 100

Nauja prekė

POS sistema Gama su fiskaliniu bloku ASFA 100.

Smulkiau

0,00 € be PVM

Apie prekę

Į šią POS sistemą įeina kvitų spausdintuvas Bixolon SRP-330, pirkėjo displėjus Labau LD230 bei didelis pinigų stalčius. Kiekvienas iš šių įrenginių išskirtinai prisideda prie jūsų prekybinės vietos patrauklumo, funkcionalumo bei efektyvumo.

Fiskalinis blokas ASFA100 gali būti montuojamas tiek kompiuteryje, tiek jo išorėje. Fiskaliniame bloke įdiegta SD kortelė leidžia saugoti kontrolinės juostos duomenis nededant į kompiuterį papildomo flash disko. Fiskalinis blokas kompiuterinei kasų sistemai su elektronine kontroline juosta yra nuolatos vystomas ir tobulinamas, atsižvelgiant į klientų poreikius.

Kvitų spausdintuvas Bixolon SRP-330 (arba kitas analogiškas) yra du-viename spausdintuvas, turintis 2 colių skirtuvą, kurį naudojant galima akimirksniu pasirinkti ar norėsite naudoti 2 ar 3 colių čekį – nereikia jokių perprogramavimų ir pan. Bixolon sukurtas spausdintuvas tvirtinasi tiesiai prie sienos. Tam nereikia daug pastangų ar įrankių – pasinaudokite skyle esančia apatinėje spausdintuvo dalyje, kad saugiai pritvirtinti spaudintuvą ir sutaupyti daug vietos and darbastalio.

Apžvalgos

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašykite atsiliepimą

Fiskalinis blokas ASFA 100

Fiskalinis blokas ASFA 100

POS sistema Gama su fiskaliniu bloku ASFA 100.